Apartmá AV2

AV2_apartma

Apartmá AV2 disponuje jednou ložnicí s dvěma postelemi a rozkládací rohovou pohovkou, oddělenou kuchyní a koupelnou se sprchovým koutem. V obývacím pokoji naleznete LCD TV, satelit a DVD.

Apartmá AV3

foto: Jiří Částka, www.FotografNemovitosti.cz

Apartmá AV3 má dva pokoje, koupelnu s rohovou vanou a vlastní dřevěnou terasu s posezením a plynovým grilem.  Jedná se o jediné apartmá, které má vstup francouzským oknem na zahradu plus terasu a vlastní vchod přímo z parkoviště.

Apartmá AV4

foto: Jiří Částka, www.FotografNemovitosti.cz

Apartmá AV4 má dva pokoje, koupelnu s vanou, vybavenou kuchyň v jednom z pokojů a balkón. V jednom pokoji je manželská postel a v druhém, který je spojený s kuchyní, je rozkládací pohovka.

Apartmá AV5

AV5_apartma

Apartmá AV5 má manželské letiště, kuchyňský kout s barovým stolem a židlemi a vlastní externí koupelnu se sprchovým koutem.

Apartmá AV6

AV6_kuchyně

Apartmá AV6 disponuje dvěma pokoji, větší oddělenou kuchyní a koupelnou s vanou.

Apartmá AV7

foto: Jiří Částka, www.FotografNemovitosti.cz

Apartmán AV7 má dvě na sobě nezávislé samostatné ložnice s LCD TV včetně DVD, malou kuchyňku a koupelnu se sprchovým koutem.

Apartmá AV8

foto: Jiří Částka, www.FotografNemovitosti.cz

Apartmán AV8 má dva pokoje s LCD TV, koupelnu s vanou a plně vybavenou kuchyň v jednom z pokojů.

Apartmá AV9

foto: Jiří Částka, www.FotografNemovitosti.cz

Luxusní wellness apartmá s infrasaunou a terasou s výhledem na Ještěd. Mezonetový Apartmá má oddělenou kuchyni, velký pokoj s rozkládací pohovkou (2 lůžka), manželskou postel king size a koupelnu s vanou a bidetem.

Apartmá AV10

foto: Jiří Částka, www.FotografNemovitosti.cz

Apartmá AV10 disponuje dvěma pokoji, vybavenou kuchyní a koupelnou s velkým double sprchovým koutem.

Apartmá AV1

AV1_apartma

Apartmán AV1 je studiový apartmán s vlastním vchodem. V apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, kuchyňská linka, krb, manželská postel a rozkládací pohovka (2 lůžka).

Naše zahrady a atrakce pro děti

zahrada_hriste

V areálu ubytování je pro hosty k dispozici uzavřená zahrada s místy k odpočinku, zázemím pro grilování a dětským hřištěm s pískovištěm a trampolínou.

Náš EKOPark

EKOPark_terasy

Součástí areálu je také plocha 10 000 m2, na kterém jsme vytvořili vlastní volnočasový areál EKOPark, který je hned za domem. Plno zábavy si zde užijí hlavně děti, ale i dospělí.